top of page
1_edited.jpg

ALT YAPI ÇALIŞMALARI

ALT YAPI ÇALIŞMALARI 

En küçük kasabadan en büyük kente kadar tüm yerleşim birimlerinde yaşamsal fonksiyonlar için gerekli olan su, doğalgaz, elektrik, yol, telefon hattı, kanalizasyon gibi öğelerin tümü o yerleşim biriminin alt yapısı olarak isimlendirilir. Bir kentin kalite ve güvenlik anlamında ne kadar yaşanılabilir olduğu o kentin alt yapısının kalitesi ile doğru orantılıdır.
 

İster su ya da doğalgaz ister elektrik telefon hattı ve kanalizasyon olsun hiç fark etmeksizin tüm alt yapı çalışmalarında büyük bir titizlik ile çalışılması gereklidir. Alt yapı çalışması yapılırken gerçekleşen en ufak hata dahi ilerleyen zamanlarda çok büyük problemlere yol açmaktadır. Bu sebeple kurumsal ya da bireysel olarak ihtiyacınız olan alt yapı çalışmalarını işinin ehli olan ustalara yaptırmanız gerekmektedir.
 

Sarsılmaz Hafriyat, alt yapı çalışmalarında uzman olan ekibi ve en son model iş makinaları ile bu taleplerinize cevap vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile en güvenilir ve sonradan bir sıkıntı yaşanmamasını garanti eden firmayız.

Alt Yapı Çalışmalarında Doğru Adres

Alt yapı çalışmaları büyük bir dikkat ve emek isteyen çalışmalardır. Çalışma yapılacak alanın etüdü yapılmalı ve zemin türüne uygun olan iş makinaları kullanılmalıdır. Yanlış iş makinası kullanımı hem zaman kaybı hem de bütçenizden çıkacak olan fazladan para anlamına gelmektedir. Kazıyı gerçekleştirecek olan ekibin deneyimi de iş teslim süresini kısaltacaktır.

Sitemizde bulunan iletişim numarası aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir ve alt yapı çalışması talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekibimiz İstanbul’un hangi ilçesinde olursa olsun en kısa süre içinde size geri dönüş sağlayarak, alt yapı çalışması yapılacak olan alana bir keşif ekibi gönderecektir. 

Çalışma yapılacak alanın keşfi yapıldıktan sonra bütçenizi sarsmayacak bir fiyat teklifinde bulunarak anlaşma sağlandığı takdirde belirlenen tarihte uzman ekibimiz alt yapı çalışmalarına başlayacaktır. Anlaşmadaki iş teslim tarihinde bir gecikme olmaksızın size teslim edilecektir.

bottom of page