top of page
1_edited.jpg

BİNA ETRAFI YALITIM

BİNA ETRAFI YALITIM

Bina etrafı yalıtım işlemlerinizi en ekonomik ödeme seçenekleri ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için doğru adrestesiniz. Sarsılmaz Hafriyat firması olarak uzun yıllar boyunca kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörün öncü firmalarından birisi olmayı başardık.

Diğer vermiş olduğumuz hizmetler; kiralık iş makinaları, kanal kazı çalışmaları, yıkım ve kırım işleri, stabilize dolgu, alt yapı çalışmaları, hafriyat çalışmaları, çevre düzenleme, bina güçlendirme ve moloz toprak gibi nakliyat taşıma alanlarında olduğu gibi bina etrafı yalıtım hizmetinde de kalite ve uygun fiyatı sizlerle buluşturuyoruz.

İstanbul Bina Etrafı Yalıtım

İstanbul Bağcılar ilçesi merkezli olarak hizmet vermekte olan firmamız Sarsılmaz Hafriyat talep dahilinde İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sunmakta ve talebinizin türüne göre ücretsiz keşif ekibini vermiş olduğunuz adrese yönlendirmektedir. İstanbul içinde en kaliteli ve uygun fiyat teklifleri ile yıllardır sektörün içinde bulunan firma bina etrafı yalıtımı işleminde de alanında uzman olan ekibi ve en kaliteli malzemeler ile çalışmaktadır.

Binanızın temelden gelen su yalıtımı problemleri ya da ısı yalıtımı ile ilgili problemlerinize kısa sürede kalıcı çözümler üretmekteyiz. Bina etrafı yalıtımı ile ilgili bir çalışma yaptırma kararı aldığınızda sitemizde bulunan iletişim numarası aracılığı ile bize talebinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel ekibimiz size en kısa süre içinde geri dönüş sağlayarak vermiş olduğunuz adrese gelip yalıtım işlemi uygulanacak olan alanın keşif yolu ile tespitini yapacaktır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş olan Sarsılmaz Hafriyat olarak bina etrafı yalıtım işlerinde de alan keşfi yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimizin bütçesini sarsmayacak oranda bir fiyat teklifi sunmaktayız.

Zamanında İş Teslimi

Zamanınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Günümüzde pek çok firma bu konuda hassasiyet göstermeyerek iş anlaşması yapmış olduğu müşterilerinin hem maddi hem de manevi olarak mağduriyetine sebebiyet vermektedir. Sistemli ve en profesyonel şekilde hizmet vermeyi esas alarak hizmet sektöründe yıllardır bulunan Sarsılmaz Hafriyat firması olarak almış olduğumuz tüm alanlardaki çalışmaları, taahhüt ettiğimiz iş gününde teslim etmekteyiz. Her türlü bina etrafı yalıtım işlerinizde yılın her günü ve her saati ulaşabileceğiniz iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

bottom of page