top of page
1_edited.jpg

BİNA GÜÇLENDİRME İŞLERİ

BİNA GÜÇLENDİRME

Çok çeşitli nedenlerle binaların yapılarında olumsuz değişiklikler görülebilmektedir. Bu değişiklikler; kolon ve kirişlerde hasar oluşması ya da iç malzemelerin çürümesi olarak sayılabilir. Depreme bağlı olarak ya da bina yaşının fazla olması ile bina zeminin yapıya uygun olmamasından kaynaklanan bu problemler zaman içinde büyük tehlike arz etmektedir Ve bir an önce Bina güçlendirmesi işlemi yapılmalıdır.

Tüm bu hasar ve yıpranmaların tespit edilip gerekli müdahalelerin yapılarak tadilatının gerçekleştirilmesine bina güçlendirme adı verilmektedir. Bir deprem ülkesi olan Türkiye’de ve özellikle İstanbul’da tüm binaların depreme dayanıklı bir duruma getirilmesi gereklidir.

İstanbul'da Güvenilir Bina Güçlendirme

İstanbul Bağcılar ilçesi merkezli olarak siz değerli müşterilerimize hafriyat işlerinden çevre düzenlemesine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmakta olan Sarsılmaz Hafriyat olarak en güvenli ve uzun ömürlü olacak biçimde bina güçlendirmesi işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Can ve mal güvenliğiniz bizim için çok önemli. Proje tadilatları gerektiren ya da çeşitli nedenlerle hasar görmüş binalarınızı uzman ekibimize iç rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Alanında uzman olan ekibimiz yılların vermiş olduğu deneyim ile bilgi birikimini birleştirerek en kaliteli hizmeti sunacaktır.

bottom of page