top of page
1_edited.jpg

ÇEVRE DÜZENLEMESİ

ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Günümüz hayat koşullarında hem ev hem de ofis alırken ya da geçici olarak yerleşirken insanlar için tek önemli nokta yaşam alanı ve onun dizaynı olmaktan çıktı. Uzun zamandır dış mekanlarda kullanıcılar için önemini arttırıp fazladan bir tercih sebebi haline gelmiş durumda.

İstanbul Bağcılar merkezli olarak yıllardır siz müşterilerimizin güvenine layık bir şekilde hafriyat sektörünün kiralık iş makinaları, yıkım ve kırım işleri, kanal kazı çalışmaları, stabilize dolgu, her türlü hafriyat işleri, alt yapı çalışmaları, nakliyat taşıması, bina güçlendirme ve bina etrafı yalıtımı işlerinde olduğu gibi her alanda gerçekleştirilebilen çevre düzenlemesi hizmeti ile de en güzel ve modern şekilde sizlere hizmet sunuyor.

İstanbul Çevre Düzenlemesi ve Peyzaj

Yapıların kendi görüntü ve işlevlerinin yanı sıra dış mekan düzenlemelerinin de önemi artmış durumda. Siteler, toplu konutlar, işyeri ve fabrikalar ve alışveriş merkezleri gibi toplu yerleşim alanlarında çevre düzenlemeleri genellikle her renkte seçenekleri bulunan parke taşları ile sağlanmaktadır.

Son dönemlerde yürüyüş alanlarında da sıkça kullanılan farklı renk ve türlerdeki parke taşları yoğun ilgi görmektedir. Sarsılmaz Hafriyat firması olarak en kaliteli çevre düzenleme malzemelerini tecrübeli ustaların maharetli ellerinden çıkartarak birer sanat eserine dönüştürüyoruz.

Kaliteli Çevre Düzenlemesi

Yapmış olduğu diğer çalışmalarda olduğu gibi çevre düzenleme işlemlerinizi de en güzel şekilde çözüme ulaştıran Sarsılmaz Hafriyat olarak söylüyoruz ki, siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Yüklü bütçeler sarf ederek oluşturmuş olduğunuz yaşam alanlarınızın zeminine uygun döşemeler, gerekli yeşillendirmeler, yapay havuz ve göletler ile zenginleştiriyor ya da zaten var olan alanların çehresini bambaşka bir hale getirip size teslim ediyoruz.

Çevre düzenlemesi alanında uzman olan personelimiz sizin istek ihtiyaç ve hayalleriniz doğrultusunda bir proje şekillendirerek gerektiğinde kendi kazanmış olduğu tecrübeleri de sizinle paylaşarak size yardımcı olmaktadır.

Bulunduğunuz alana çevre düzenlemesi yaptırmak ve yepyeni bir çehre kazandırmak istediğinizde sitemizde bulunan iletişim numarasından bize ulaşmanız yeterli. Sarsılmaz Hafriyat bünyesinde bulunan deneyimli personelimiz sizinle en güzel şekilde ilgilenecek ve talepleriniz doğrultusunda çevre düzenlemesi yapılacak alanı ziyaret ederek keşifte bulunacaktır. Alan özellikleri ve talebinize göre en uygun fiyat teklifi tarafınıza iletilecektir.

bottom of page