top of page
1_edited.jpg

FORKLİFT İŞLERİ

FORKLİFT KİRALAMA

Forklift kiralama fiyatları kullanım süresine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat tamamen müsaitlik durumuna bağlıdır. Forklift kiralama fiyatları ayrıca kamyonun modeline, markasına, boyutlarına, kullanım alanına ve yakıt türüne bağlı olabilir. Forklift kiralama esnasında nasıl seçilir sorusunun cevabı ile devam edelim.

 

Faaliyet alanı, dikkat edilmesi gereken ilk noktadır. İç veya dış alan, çalışılacak yüzeyin zemin koşulları, iklim koşulları, çevresel faktörler gibi birçok hususa dikkat etmek gereklidir. Önemli bir nokta kiralık forkliftler size yakıt açısından avantaj sağlayacak ve kullanım alanı olarak uyarlanmıştır. Örneğin içinde araba ile çalışacaksanız dizel yakıtlı forklift tercih etmeniz uygun olmayacaktır. Çünkü alanlarda dizel yakıt kullanmak doğru olmayabilir.

Forklift Operatörü

Forkliftler, iş yükü açısından “can kurtaran” olarak nitelendirilebilecek bu çok yönlü ve manevra kabiliyetine sahip forkliftlerde ustalaşmıştır. Forkliftin operatörü, tüm yükleme ve boşaltma işlemlerini belirli bir süre içerisinde tek başına gerçekleştirir. Ayrıca forklift kiralama şirketleri bakımını ve kontrolünü yapabilecek yeterli donanıma, beceri bilgisine sahiptir.

bottom of page