top of page
1_edited.jpg

KANAL KAZI ÇALIŞMALARI

KANAL KAZI ÇALIŞMALARI

Profesyonel ekibi ile birlikte yıllardır hafriyat sektöründe yer alan ve siz müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışmaya devam eden Sarsılmaz Hafriyat Kanal kazı çalışmaları ile de sizlere en güvenli ve kaliteli biçimde hizmet vermektedir.

Kurumsal ya da bireysel olarak ihtiyaç duyulan her türlü kanal kazı çalışmalarında, tecrübeli ustalar büyük bir titizlik ile talebinizi karşılamaktadır. Kanal kazma işlemi itina gerektiren bir iştir, kanal kazılacak yerin zeminin etüdünün ve bölgedeki toprak cinsinin bilinmesi ve o yönde bir kazı çalışması yapılması gerekmektedir. İş güvenliği konusunda yeterli hassasiyeti gösteren firmamız kanal kazı çalışmaları esnasında her türlü güvenlik önlemini almaktadır.

İstanbul Kanal Kazı Çalışmaları

İstanbul Bağcılar ilçesi merkezli olan firmamız Sarsılmaz Hafriyat, İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasında bulunan tüm ilçelerine kaliteli hizmeti götürmektedir. Son model iş makinaları ve gerekli ekipmanları ile birlikte tecrübeli ustalarımız her türlü alt yapı çalışmalarında, elektrik hattı ve de telefon hattı çekilmesi gibi işlemlerde en güvenilir biçimde taleplerinizi yerine getirecektir.

Elektrik hattı, telefon hattı çekimi yapmak gibi işlemler için kanal kazı çalışması gerçekleştirmek güvenlik önlemi gerektiren ve tecrübeli ustaların çalışmasını gerektiren işlerdir. Firmamız Sarsılmaz Hafriyat’a tecrübeli usta ve ekipmanları ile ilgili güvenebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Kiralık iş makinaları, yıkım ve kırım işleri, stabilize dolgu, çevre düzenleme, alt yapı çalışmaları, bina güçlendirme ve nakliyat taşıma alanlarında olduğu gibi Kanal kazı çalışmalarında da diğer firmalardan bir adım öndeyiz. Yılın her mevsiminde hava şartları nasıl olduğu fark etmeksizin kanal kazı çalışması talebinizi sitemizde bulunan irtibat numarasını arayarak iletebilirsiniz.

 

Güler yüzlü ve siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş personelimiz en kısa zamanda size ve talebinize dönüş yapacaktır. Kanal kazı çalışması yapılacak olan yerin ücretsiz olarak keşfi yapılacak ve bu alanın büyüklüğüne göre en uygun fiyat teklifi tarafınıza sunulacaktır.

İstanbul’da en uygun fiyat tekliflerini sumakta olan firmamız, bütçenizi sarsmayacak bir şekilde kaliteli hizmeti size sunacaktır. Alanında tecrübeli ustalar ve en kaliteli iş makinaları ile hizmet sunan Sarsılmaz Hafriyatı ihtiyacınız olduğu her an 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

bottom of page