top of page
1_edited.jpg

KİRALIK KEPÇE

KİRALIK KEPÇE VE KIRICILI KEPÇE KİRALAMA

                Kentsel dönüşüm projelerinin hızlanması ve yeniden yapılanmanın artışı ile birlikte kiralık kepçe iş makinalarına olan ihtiyaç oldukça artmıştır. Uzun zamandır siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olan Sarsılmaz Hafriyat kepçe kiralama hizmeti ile de sizlerin yanında olmaya devam ediyor. 

 

Hafriyat sektöründe iş güvenliğinin ve doğru yerde doğru makinayı kullanmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firmamız, ihtiyacınızın niteliğine göre Beco Loder, Kiralık Jcb, Bobcat ve Minikato,forklift iş makinalarını kiralık olarak hizmetinize sunmaktadır. Saatlik, aylık ve yıllık olarak kiralayabileceğiniz kepçe, kırıcılı kepçe, kırıcılı jcb bizim güvencemiz altındadır.

En Uygun Kiralık Kepçe Fiyatları

Her türlü kırım, yıkım ve diğer inşaat işlerinde ihtiyacınız olan kiralık kepçeler Sarsılmaz Hafriyatta bulunmaktadır. İnşaat ya da farklı işlerde kullanacağınız kiralık kırıcılı kepçe ve iş makinalarımız saatlik, aylık ve yıllık kiralama seçenekleri ile beraber

uygun ödeme seçenekleri sunarak bütçenizi sarsmaz.

 

Yalnızca kiralık iş makinası alanında değil, sizleri inşaat ve diğer işlerinizde gerekli olacak kanal kazı çalışmaları, stabilize dolgu, alt yapı çalışmaları, bina güçlendirme, çevre düzenleme gibi işlerinizde de en kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz.

 

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Sarsılmaz  Hafriyat güvencesi ile sürekli periyodik bakımları yapılmakta olan ve

en son model iş makinaları arasından ihtiyacınız olan makinayı kiralayabilirsiniz.

Jcb Kırıcılı Kepçe Kiralamada Kalitemiz Güvencemizdir

Her zaman en kaliteli markalara ait son model Beco Loder, Bobcat, Minikato ve Jcb kiralık iş makinalarını müşterilerinin hizmetine sunan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Her türlü kazma, taşıma ve yükleme işlerinde

rahatlıkla kullanabileceğiniz iş makinaları ile tüm zor işlerinizin çözümüne en kısa zamanda ulaşacaksınız.

 

Güngören merkezli olan firmamız Sarsılmaz Hafriyat’a ihtiyacınız olduğu anda yılın her günü, yol ve hava şartları nasıl olursa olsun ulaşabilirsiniz. Hafriyat sektörüne uzun yıllarını vermiş olan firmamız probleminizin çözümü için en kısa zaman içinde size geri dönüş yapacaktır.

 

İstanbul’da en uygun fiyatlar karşılığında kiralık iş makinesi talebinizi karşılama vaadi vermekteyiz. Her firma güvenilir değildir. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız her zaman en iyisini sizlerle buluşturuyor. Kiralık kepçe ihtiyacınız olduğunda irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

bottom of page