top of page
1_edited.jpg

MOLOZ KALDIRMA İŞLERİ

MOLOZ KALDIRMA HİZMETİ

İstanbul‘un her bölgesinden çuvallanmış yada çuvallanması gerekli inşaat, tadilat, dekorasyon ve-yıkım kırım işleri sonrası oluşan molozların bulundukları yerden elemanlarla taşınması araçlarla atılması hizmetleri almak için Sarsılmaz Hafriyat olarak bizi arayabilirsiniz. İstanbul bölgesinin tamamında büyük ve-küçük moloz taşıma araçlarımızla mevcut molozları yüklemesini gereken yerlerde iş makineleriyle, iş makinelerinin giremediği yerleride elemanlarımızla taşıyor alanın müsait olaması durumunda taşıma sistemleri kullanılarak molozlari araçlara yüklüyoruz.

 

Yüklendikten sonra İstanbul belediyesi (ibb) sınırları içinde olan moloz döküm sahalarına götürüyoruz. Bizleri aradığınızda en yakın moloz hattı ekibimizi size yönlendiriyor, kaliteli hizmet uygun moloz atımı fiyatları sunarak hızlı çözüm üretiyoruz.

İstanbul Moloz Kaldırma İşleri

Kurduğumuz moloz hattı bir çok amaç içermektedir. İstanbul gibi metropol bir şehirde molozlar çevreye, yeşil alanlara zarar vermekte, insan sağlığını etkileyebilmekte, görünüm açısından rahatsız edici bir durum oluşturmakta, Tüm bu olumsuz durumların önüne geçmek için İstanbul moloz hattı 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Moloz taşıma fiyatları içın keşif talep edin.

bottom of page