top of page
1_edited.jpg

STABİLİZE DOLGU İŞLERİ

STABİLİZE DOLGU

Hafriyat ve türevi pek çok alandaki yetkinliği ile İstanbul’un en güvenilir firmalarından olan Sarsılmaz Hafriyat firması olarak ciddi bir bilgi ve deneyim isteyen stabil doldurma alanında da iddialıyız. Diğer; kiralık iş makinası, kanal kazı çalışmaları, yıkım ve kırım işleri, hafriyat işleri, çevre düzenleme, alt yapı çalışmaları, bina güçlendirme, bina etrafı yalıtımı ve nakliyat taşıma alanlarında sahip olduğumuz tecrübeyi stabil doldurma alanında da siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Stabilize dolgular karayollarında binalarda çeşitli yapılarda ve çevre düzenlemesinde kullanılan bir tür dolgu işidir. Ve kesinlikle işinin ehli olan kişiler tarafından bu işlemin gerçekleştirilmesi gerekmektedir, özellikle bina ve yapılarda çok dikkat edilmelidir.

İstanbul Stabilize Dolgu

İnşaatlarda ve yollarda temel malzemeyi tamamlaması ve sağlamlaştırması adına katmanlar şeklinde oluşturulan stabil dolgu, alanında tecrübeli olan ustalar tarafından yapılması gereken bir işlemdir aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşılaşma oranı yüksektir. Önce müşteri memnuniyetini sağlamayı bir vazife olarak gören firmamız Sarsılmaz Hafriyat olarak stabil dolgu işleminin her aşamasında büyük bir titizlik ile çalışmaktayız.

Kurumsal ve bireysel olarak her türlü stabilize dolgu işlemlerinde arayabileceğiniz İstanbul’daki en güvenilir adres olan Sarsılmaz Hafriyatı sitemizde bulunan irtibat numarasından arayarak yılın her günü ve dört mevsim hizmet taleplerinizi bildirebilirsiniz. Bizimle irtibat kurmanız halinde en kısa zaman içinde tecrübeli ekibimiz verilmiş olan adrese gelerek stabilize dolgu yapılacak alanın analizini yapmakta ve bu alana göre bir fiyat teklifi sunmaktadır.

bottom of page