top of page
1_edited.jpg

YIKIM VE KIRIM İŞLERİ

YIKIM VE KIRIM İŞLERİ

Büyük ya da küçük her türlü ev, bina ve duvar yıkımı işlerinde tecrübeli ustalarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Yıkım ve kırım işleri alanında duvar yıkma, asfalt ve beton kesme, beton kırma, şap betonu kırma, ofis ya da evlerin oda duvarlarını kırma, balkonu mutfağa dahil etme, oda genişletme, ev ve bina yıkımı işlerinizi sorunsuz ve kısa bir zaman içinde çözüme ulaştırmaktayız.

İstanbul Yıkım ve Kırım İşleri

İstanbul, Avrupa ve Asya kıtasında yer alan tüm ilçelerine kaliteli hizmet sunan firmamız en güvenilir ekipmanlar ve tecrübeli işinin ehli olan ustalar ile çalışmaktadır. İş güvenliği konusunda titiz bir tutum sergileyen Sarsılmaz Hafriyat çalışma alanında olması gereken tüm güvenlik önlemlerini alarak yıkım ve kırım işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Kurumsal ya da bireysel olması fark etmeksizin her türlü yıkım ve kırım işleriniz için sitemizde bulunan irtibat numarası yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaç talebi oluşturmanız halinde tecrübeli ustalar verilen adrese gelecek ve çalışma yapılacak alanın keşfini yapacaktır. Yapılan keşif neticesinde ustalarımız size yıkım ve kırımı yapılacak ev bina ya da duvarın büyüklüğüne göre bir fiyat teklifinde bulunacaktır.

Yıkım ve Kırım İşlerinde Güvenilir Adresiniz

İstanbul’un en güvenli ve kaliteli hizmetlerini sunmakta olan Sarsılmaz Hafriyat, yıkım ve kırım işi ile ilgili olarak sizin de bütçenizi sarsmayacak olan fiyat teklifinin hemen ardından sizin belirlediğiniz tarh ve günde çalışmalara başlayacaktır. Her zaman müşterilerinin menfaatlerini koruyup kollayan firmamız en kısa süre içinde yıkım ve kırım işini tamamlayarak verilen tarihte çalışmasını bitirip ve geride toz toprak moloz pisliği bırakmadan temiz bir şekilde size teslim edecektir.

Kış mevsiminin yaklaşmaya başladığı şu günlerde, sizlerde bir an önce ev ya da işyerinizde bir yenilik yapmak ve odaları genişletmek, balkonunuzu eve dahil etmek istiyorsanız yıkım ve kırım işlerinde İstanbul’un en güvenilir adresi olan Sarsılmaz Hafriyatı sitemizde bulunan irtibat numarasından arayabilirsiniz.

bottom of page